Proč kandiduji?

Za prvé, přece se to od politiků očekává, že se svojí kůží půjdou na volební trh. Zvláště pak, když se doplňovací volby konají tam, kde je můj domov a kde chci a mohu lidem, městu Olomouc a přilehlým obcím pomoci.

A za druhé, už se na tuhle vládu opravdu nemůžu dívat, už toho opravdu bylo dost. Čím víc bude v parlamentu lidí, kteří vládě nepůjdou na ruku, tím lépe pro naši zemi.

Jestli jste spokojeni s vládou Petra Fialy a s tím, kam se ubírá náš svět, tak asi nejsem váš typ kandidáta.

Ale jestli i Vám – stejně jako mně – připadá, že se svět zbláznil, jestli si i Vy – stejně jako já – myslíte, že válku je potřeba zastavit u jednacího stolu, a ne přiléváním oleje do ohně, jestli i Vám – stejně jako mně – připadá, že se z politiky vytratil zdravý selský rozum, jestli i Vám – stejně jako mně – záleží na tom, v jakém světě budou žít naše děti a vnoučata, a jestli se i Vám – stejně jako mně – nelíbí současný způsob vládnutí, pak jsem pro Vás nejspíš ta správná volba a budu opravdu ráda, když mi svěříte svůj hlas.

Já Vám na oplátku slibuji, že Vás nezklamu, protože jedno opravdu neumím. Vzdávat se.

Podpořte darem mou kandidaturu do Senátu

Každá politická strana je do značné míry financována z darů od podporovatelů. Pro účely jejich přijímání slouží transparentní účet, který je přístupný veřejnosti – díky tomu má kdokoliv kontrolu nad hospodařením.

Dar využiji pro spolufinancování kampaně do Senátu.

Mnohokrát Vám děkuji za vaši pomoc. Velmi si toho vážím a přeji pěkný den.

ŽIJ PŘÍTOMNOSTÍ, SNI O budoucnosti,
UČ SE Z MINULOSTI

Jsem Zuzana Majerová, kandidátka do Senátu za Olomouc a přilehlé obce v obvodu 61. Olomoucká rodačka, pravicová konzervativní politička, předsedkyně Trikolory. Jsem také bývalá tlumočnice, překladatelka, lektorka a učitelka na základní škole. Hrdá máma dvou synů, majitelka 2 psů, 4 kocourů a jedna z vás.

Nadpis stránky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoree.