Budoucnost školství? Nebo jeho úpadek?

BUDOUCNOST ČESKÉHO ŠKOLSTVÍ?

Nebo spíš jeho úpadek!?

Naučí vaše děti natáčet videa na YouTube a hrát počítačové hry, a to za vskutku „lidovou“ cenu 312 tisíc ročně.

Projekt Daniela Černého a doc. Středy z 1. lékařské fakulty působí jako skvělý byznys, ale se skutečně tolik potřebným vzděláním má pramálo společného.

Žijeme v době, kdy maturita ztratila hodnotu a roste počet vysokoškolských oborů, které se pyšní honosnými názvy, ale jejich absolventi nejsou v reálném světě pro společnost nikterak přínosní.

Zrušíme plošnou inkluzi (začleňování dětí s mentálním handicapem) a vrátíme hodnotu skutečně užitečným a tolik potřebným oborům. Zejména v oblasti přírodních věd a technických (učebních) oborů.

Podpoříme dobré učitele a ředitele, kterým nebudeme klást neustálé administrativní překážky, nýbrž je necháme vzdělávat a pracovat.

Jsem Zuzana Majerová Zahradníková a od 2017 jsem poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLÓRA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní hnutí TRIKOLÓRA. Pro volby 2021 jsme se spojili se Svobodnými a Soukromníky a vytvořili jsme volební formaci TRIKOLORA SVOBODNÍ SOUKROMNÍCI. Bráníme normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku.

Bráníme
normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře