Budoucnost školství? Nebo jeho úpadek?

6.1. 2022Zuzana Majerová623x

BUDOUCNOST ČESKÉHO ŠKOLSTVÍ?

Nebo spíš jeho úpadek!?

Naučí vaše děti natáčet videa na YouTube a hrát počítačové hry, a to za vskutku „lidovou“ cenu 312 tisíc ročně.

Projekt Daniela Černého a doc. Středy z 1. lékařské fakulty působí jako skvělý byznys, ale se skutečně tolik potřebným vzděláním má pramálo společného.

Žijeme v době, kdy maturita ztratila hodnotu a roste počet vysokoškolských oborů, které se pyšní honosnými názvy, ale jejich absolventi nejsou v reálném světě pro společnost nikterak přínosní.

Zrušíme plošnou inkluzi (začleňování dětí s mentálním handicapem) a vrátíme hodnotu skutečně užitečným a tolik potřebným oborům. Zejména v oblasti přírodních věd a technických (učebních) oborů.

Podpoříme dobré učitele a ředitele, kterým nebudeme klást neustálé administrativní překážky, nýbrž je necháme vzdělávat a pracovat.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře