Česká politika kulhá na jednu nohu

13.6. 2021Zuzana Majerová827x

Jsou to UŽ dva roky, nebo TEPRVE dva roky, co jsme s Václav Klaus ml. společně oznámili vznik Trikolóry.

Zažili jsme od té doby jak euforii, tak zklamání, jak drobná vítězství, tak dílčí porážky. Chtěla bych moc poděkovat vám všem, kteří jste coby koordinátoři, garanti, předsedové MO, členové i příznivci věnovali nemálo svého času, práce, energie a víry společnému budování dnes největšího pravicového, konzervativního hnutí v České republice. Někteří vydrželi, někteří odpadli, další se v běhu času přidali. Tak už to v životě chodí…

Každopádně jsme dnes o něco zkušenější, snad i o něco moudřejší, ale každopádně stále stejně odhodlaní nabídnout české veřejnosti důstojnou politickou alternativu.

Česká politika totiž kulhá na jednu nohu. Ta levá je nebezpečně zbytnělá, což pro společnost nikdy nevěstí nic dobrého.

Když Andrej Babiš v roce 2013 vstoupil do politiky, deklaroval hnutí ANO jako pravicový subjekt. Od té doby se ale posunul zcela vlevo a vysál voliče ČSSD a KSČM. ODS pro změnu opustila principy, na kterých byla založena, a v koalici SPOLU se odebrala za lidovci a TOP 09 do politického středu, možná dokonce středu levého. ZDRAVÁ SPOLEČNOST ale nepotřebuje dvě levé nohy.

Právě proto jsme se spojili s dalšími pravicovými stranami a jako společenství Trikolóra Svobodní Soukromníci jdeme do voleb na jedné společné kandidátce.

Jsme si jistí, že pravicových, konzervativních, euroskeptických voličů je v naší zemi stále dost. Je naší historickou povinností vrátit skutečnou pravici na parlamentní mapu ČR.

Bráníme přeci NORMÁLNÍ SVĚT!

Proslov vyšel na Parlamentních listech ZDE.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.