Chraňme přírodu pro lidi, ne proti lidem

21.1. 2022Zuzana Majerová265x

Evropská komise bude prosazovat víc “zelené ideologie” ve školách. Jako by nestačilo, že o to usilují některé neziskové aktivistické organizace.

V loňském roce vyšla příručka o tom, jak děti učit o klimatu například pomocí matematických úloh spojených se změnou klimatu nebo nácvikem argumentace v českém jazyce. Nechyběla ani tvorba protestního umění, plakátů a transparentů.

Úředníci z Bruselu využívají všech prostředků, aby prosadili své nereálné cíle. Zapomínají však na to, že tato zelená politika se neobejde bez obětí.

Ostatně její dopady pociťujeme všichni už teď – a zdražování bude pokračovat.

Planeta se nakonec možná bude zelenat, ale při současném tempu idealistického „zelenání“ to pro nás může mít katastrofální důsledky.

Trikolora není proti ekologii, ale je nutné dělat ji smysluplně, nikoliv tak, že bude mít ničivý dopad na životy našich občanů. Chraňme přírodu pro lidi, ne proti lidem!

Potřebujeme odvážné politiky, kteří se postaví za naše občany a v Bruselu vyjednají odpovídající podmínky.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.