Chraňme přírodu pro lidi, ne proti lidem

21.1. 2022Zuzana Majerová235x

Evropská komise bude prosazovat víc “zelené ideologie” ve školách. Jako by nestačilo, že o to usilují některé neziskové aktivistické organizace.

V loňském roce vyšla příručka o tom, jak děti učit o klimatu například pomocí matematických úloh spojených se změnou klimatu nebo nácvikem argumentace v českém jazyce. Nechyběla ani tvorba protestního umění, plakátů a transparentů.

Úředníci z Bruselu využívají všech prostředků, aby prosadili své nereálné cíle. Zapomínají však na to, že tato zelená politika se neobejde bez obětí.

Ostatně její dopady pociťujeme všichni už teď – a zdražování bude pokračovat.

Planeta se nakonec možná bude zelenat, ale při současném tempu idealistického „zelenání“ to pro nás může mít katastrofální důsledky.

Trikolora není proti ekologii, ale je nutné dělat ji smysluplně, nikoliv tak, že bude mít ničivý dopad na životy našich občanů. Chraňme přírodu pro lidi, ne proti lidem!

Potřebujeme odvážné politiky, kteří se postaví za naše občany a v Bruselu vyjednají odpovídající podmínky.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře