Co by na ty, co spěchají odevzdat státnost do Bruselu, řekl TGM?

Komentář ke státnímu svátku ke vzniku Československa

Dnes je státní svátek – 28. říjen.

Před 103 lety vznikla republika, jež o něco později dostala jméno Československá. Zaniklo království, zaniklo císařství, změnila se spousta věcí. Tenkrát i v dalších letech. Za naši samostatnost a suverenitu nasazovali odhodlaní a odvážní lidé svoji svobodu a často i životy.

Zkouším si představit, co by na snahy některých našich současných politiků, kteří spěchají rozpustit co nejrychleji naši státnost v nadnárodním byrokratickém molochu jménem Evropská unie, kteří spěchají odevzdat co nejvíce kompetencí do Bruselu, kteří spěchají vyměnit naši korunu za euro, zkrátka, co by na snahy některých našich politiků zničit naši státnost, suverenitu a svrchovanost a odevzdat správu našich věcí opět do cizích rukou říkali kupříkladu Tomáš Garrigue Masaryk, Alois Rašín či Antonín Švehla nebo čeští legionáři.

Jsem Zuzana Majerová Zahradníková a od 2017 jsem poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLÓRA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní hnutí TRIKOLÓRA. Pro volby 2021 jsme se spojili se Svobodnými a Soukromníky a vytvořili jsme volební formaci TRIKOLORA SVOBODNÍ SOUKROMNÍCI. Bráníme normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku.

Bráníme
normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře