CO BYSTE MĚLI VĚDĚT?! O praktikách ministra zdravotnictví Válka…

2.12. 2022Zuzana Majerová1187x

Za požadavkem očkovat děti od dvanácti let posilujícími dávkami vakcín společnosti Pfizer stojí osobně sám ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09), původní profesí radiodiagnostik.

Bývalá Wollnerova investigativní novinářka Markéta Dobiášová, která měla už dost šikany v České televizi natvrdo rozkryla a zdokumentovala, co ministr Válek nařizoval na ministerstvu.

Válek jednal naprosto v rozporu se SUKLem. Jeho úředníci, kteří ty rozkazy museli plnit, se sami začali krýt prohlášeními v interních dokumentech ministerstva:

„Doporučení OČKOVAT DVANÁCTILETÉ DĚTI vydáváme v ROZPORU se stanoviskem SÚKL, a to výhradně na přímý rozkaz ministra. Ten nám nařídil, že máme postupovat v souladu s názorem Chlíbkovo-vakcinologické společnosti (soukromý subjekt, který nemá ze státní správou, na rozdíl od SUKL, naprosto nic společného).”

Pro OLOMOUČÁKY pouze doplním, že „váš” senátor Mudr. Lumír Kantor (v září opět zvolen) se na svém FB profilu v minulosti opakovaně a bezostyšně chlubil, kolik miminek a batolat už touto vakcínou sám naočkoval. Toho jste si zvolili?

Zdroj: ZDE.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře