Další opatření v rozporu se zákonem

26.12. 2021Zuzana Majerová245x

DOBRÁ ZPRÁVA pro majitele klubů a jejich návštěvníky!

Nejvyšší správní soud rozhodl, že ministerstvo zdravotnictví jednalo v rozporu se zákonem, když vyžadovalo dodržování odstupu 1,5 metru mezi návštěvníky klubu, pokud neseděli u jednoho stolu.

V rozporu se zákonem byl také zákaz vpuštění většího počtu lidí, než je míst k sezení. Dále potom vyžadování po provozovatelích, aby aktivně bránili shromažďování lidí ve vzdálenosti menší než 1,5 metru nebo podmínka, že tancovat mohou pouze lidé s platným testem o bezinfekčnosti.

Dnešním dnem KONČÍ nouzový stav a podle pandemického zákona NEMŮŽE ministerstvo zdravotnictví podobné zákazy klubům nařizovat.

Bravo! Dobrých zpráv není nikdy dost!

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.