Dnes je den válečných veteránů

Komentář na facebookovém profilu ke Dni válečných veteránů

Za šest dní si připomeneme výročí 17. listopadu, ale jeden významný svátek připadá i na dnešní datum 11. listopadu. Den válečných veteránů. Mnoho našich dědečků a pradědečků bojovalo v 1. i ve 2. světové válce. Někteří z nich padli, jiní měli to štěstí se opět shledat se svými nejbližšími.

Loňského 11. listopadu mezi námi žilo ještě 435 válečných veteránů ze druhé světové války. Jejich počet každým rokem ubývá, ale vzpomínky žijí dál…

Kromě těchto několika set válečných veteránů mezi námi žijí další tisíce válečných veteránů, kteří se v posledních třiceti letech účastnili zahraničních misí. Těm všem patří dnešní den. Jsem ráda, že Den válečných veteránů jsme před 20 lety přijali za svůj i v České republice.

Jsem Zuzana Majerová Zahradníková a od 2017 jsem poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLÓRA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní hnutí TRIKOLÓRA. Pro volby 2021 jsme se spojili se Svobodnými a Soukromníky a vytvořili jsme volební formaci TRIKOLORA SVOBODNÍ SOUKROMNÍCI. Bráníme normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku.

Bráníme
normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře