Mějme stále na paměti pověst o Svatoplukových prutech

21.10. 2022Zuzana Majerová183x

Je dobře, že jsme z Václavského a dalších náměstí v naší zemi poslali Fialově vládě vzkaz, co si o ní myslíme. Protože bude jen a jen dobře, pokud Fialova vláda, nejhorší vláda v novodobé historii České republiky padne.

Ale zároveň musíme mít na paměti jednu strašně důležitou věc. O tom, kdo bude v zemi vládnout, se nerozhoduje na náměstích, ale ve volbách. Pokud naši sílu neproměníme ve volební výsledek, budou všechny naše demonstrace k ničemu.

Správnou cestu jsme jako Trikolora spolu s SPD ukázali v komunálních volbách. Dokázali jsme se dohodnout a spojit. A všude tam, kde jsme to udělali, to vedlo k dobrému volebnímu výsledku.

Mějme stále na paměti pověst o Svatoplukových prutech.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.