Člen vlády, pokud to není beznadějný idiot, by měl zachovávat úroveň

9.11. 2022Zuzana Majerová760x

Co si o tom myslíte? Jaký je rozdíl mezi šibenicemi na demonstraci, za což orgány činné v trestním řízení běžně někoho popotahují, a Putinem v pytli pro mrtvoly na budově ministerstva vnitra?
Žádný, respektive tato Rakušanova nestoudnost je mnohem horší, neboť se jí dopouští coby místopředseda vlády, ministr vnitra a vysoký ústavní funkcionář.

Politika je také o symbolech a akce vzbuzuje reakci. A jsou věci, které se na téhle úrovni prostě nedělají, a už vůbec se neodpouštějí. Netřeba pochybovat, že reakce ruského medvěda v nějaké podobě přijde. A pocítí ji nikoli hloupý Rakušan, nýbrž my, občané naší země.

O Putinovi si můžeme každý myslet, co chceme, ale člen vlády, pokud to tedy není beznadějný idiot, by měl zachovávat jistou úroveň a mít aspoň trochu soudnosti.

Jestliže tohle Vít Rakušan evidentně zcela postrádá, nemá na ministerském postu absolutně co pohledávat. S Ruskem nejsme ve válečném stavu, ani jsme s ním nepřerušili diplomatické vztahy. A diplomacie, byť s nějakou zemí nemusíme mít aktuálně nejlepší vztahy, vždy vyžaduje jistou úroveň. Jenže tohle, co náš nesoudný ministr vnitra předvedl, je tak daleko za čarou, že to dál snad ani nemůže být.

A propos. Kdy na ministerstvo vnitra dorazí policie, aby ministrovi nasadila klepeta? Takhle se to dnes přece dělá, ne? Tak pojďme měřit všem stejným metrem!

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře