Nejde o nic jiného než o krádež za bílého dne

21.2. 2023Zuzana Majerová471x

Nazývejme věci pravými jmény! V režimu „stavu legislativní nouze“ se Fialova vládní koalice chystá okrást každého důchodce o tisíc korun měsíčně. Vláda sice eufemisticky tvrdí, že jde projednání změny zákona o důchodovém pojištění, nicméně reálně, pokud se jí to podaří, nejde o nic jiného než o krádež za bílého dne. A okradenými mají být ti, co se mohou bránit nejobtížněji, naši senioři.

To vše za situace, kdy s odvoláním na platné znění jiných zákonů si politici sami sobě valorizovali, rozuměj navýšili, svoje vlastní platy. Doslova v přímém přenosu tu opět sledujeme praxi dvojího metru. Pro někoho platné zákony platí, pro jiné se musejí upravit, a ještě k tomu ve zrychleném režimu.

Vše se navíc děje v kulisách zběsilé vládní militarizace veřejného prostoru, jež hrozí přerůst v zavlečení České republiky do ukrajinské války.

Trikolora zásadním způsobem odsuzuje vládní kroky a vyzývá vládu Petra Fialy, aby raději sama odešla dřív, než ji smetou nespokojení občané.

Zuzana Majerová,
předsedkyně Trikolory

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře