Odpovědnost Fialy a Černochové! Majerová bije na poplach

15.7. 2022Zuzana Majerová1979x

Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová před časem označila ministryni obrany Janu Černochovou za ministryni války. A teď zašla ještě dál. Nahlédněte.

Ministryně obrany Jana Černochová hned na počátku ruské agrese proti Ukrajině oznámila, že Česko v obraně před ruskými okupanty pomůže, poskytne jim zbraně. Na půdě Parlamentu i na tiskových konferencích žádala, aby se opoziční poslanci, ani jiní občané neptali, o jakou výzbroj jde, protože každá taková informace by mohla napomoci ruským agresorům.

Postupem času vycházelo najevo, že Česko poslalo na pomoc Ukrajině někdejší tanky sovětské licence T-72, ale také vrtulníky, či československé houfnice Dana.

Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová na to konto označila Černochovou za „ministryni války“ a zdůraznila, že posílání pomoci v podobě zbraní na bránicí se Ukrajinu jen prodlužuje válku, což není v zájmu českých občanů.

A teď zašla ještě dál a poukázala na to, že nás Ruská federace považuje za součást válčící strany.

„Na veřejnost unikla informace, že ČR posílá zbraně na Ukrajinu. Ministryně války Jana Černochová (ODS) se snažila informaci utajit, ale ukrajinské bezpečnostní složky to oficiálně vyhlásily do světa! Ale upřímně? Co čekala!? Nejenže nás vláda zatahuje do války a hazarduje tak se životy vlastních občanů, kromě toho nás zbavuje naší techniky za stovky milionů. Co budeme dělat v případě jakéhokoli nebezpečí u nás?“ chtěla vědět Majerová.

„Kromě války nás může zastihnout například živelná pohroma apod. Ministryně Černochová a premiér Fiala za tohle nesou plnou zodpovědnost!?“ ptala se dál.

Článek vyšel na portálu Parlamentní Listy ZDE.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře