Takhle politika nefunguje a fungovat by ani nikdy neměla

21.6. 2022Zuzana Majerová592x

Komentář na facebookovém profilu k problému hnutí STAN a ministra vnitra Rakušana

Myslíte, že je v pořádku, aby předseda strany, která čelí korupčnímu skandálu, seděl v křesle ministra vnitra?

Ministr Rakušan může tisíckrát vyprávět pohádky o tom, že nikoho z obviněných nezná, o ničem neví, nikde nebyl a tak dále. Z mnoha zdrojů se ví, že o problémech věděl a byl na ně opakovaně upozorňován!

Policejní razie se 13 obviněnými je zkrátka příliš velký průser na to, aby se Rakušan mohl tvářit, že si toho právě všiml a udělá všechno pro to, aby jej vyčistil.

Takhle politika nefunguje a fungovat by ani nikdy neměla.

Ministr vnitra Rakušan by měl okamžitě rezignovat na svou funkci a hnutí STAN okamžitě odejít z vlády! Vláda jako taková by měla co nejdříve podat demisi, protože ztratila poslední zbytky důvěry a trpělivosti občanů!

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.