Talentovaný pan Arenberger – Komentář k tragickému výběru ministrů zdravotnictví

14.5. 2021Zuzana Majerová1262x

Hitparáda ministrů zdravotnictví za ANO pokračuje. Se slzou v oku ještě vzpomínáme na Adama Vojtěcha, který alespoň uměl zpívat. Pak už následovali plukovník Prymula, který ovšem zapomněl, že nelze druhým kázat vodu a sám pít víno, a popletený pan Blatný z Brna, který se ministrem stal pouze proto, že jednoho dne šel okolo úřadu vlády, leč vůbec nepochopil, že ministr je politik. 

Talentovaný pan Arenberger- Komentář předsedkyně Trikolóry k tragickému výběru ministrů zdravotnictví

Nyní úřaduje talentovaný pan Arenberger. Nadstandardně šikovný ředitel, tedy alespoň co se týče kasírování peněz z pronájmu svého majetku nemocnici, které šéfuje. Nemluvě o jeho ministerské praxi ve vydávání covidových nařízení, která soudy následně ruší. Brzy se bude hlasovat o důvěře vládě. Může se někdo divit, že taková hitparáda si naši důvěru nezaslouží?

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře