Talentovaný pan Arenberger – Komentář k tragickému výběru ministrů zdravotnictví

Hitparáda ministrů zdravotnictví za ANO pokračuje. Se slzou v oku ještě vzpomínáme na Adama Vojtěcha, který alespoň uměl zpívat. Pak už následovali plukovník Prymula, který ovšem zapomněl, že nelze druhým kázat vodu a sám pít víno, a popletený pan Blatný z Brna, který se ministrem stal pouze proto, že jednoho dne šel okolo úřadu vlády, leč vůbec nepochopil, že ministr je politik. 

Talentovaný pan Arenberger- Komentář předsedkyně Trikolóry k tragickému výběru ministrů zdravotnictví

Nyní úřaduje talentovaný pan Arenberger. Nadstandardně šikovný ředitel, tedy alespoň co se týče kasírování peněz z pronájmu svého majetku nemocnici, které šéfuje. Nemluvě o jeho ministerské praxi ve vydávání covidových nařízení, která soudy následně ruší. Brzy se bude hlasovat o důvěře vládě. Může se někdo divit, že taková hitparáda si naši důvěru nezaslouží?

Jsem Zuzana Majerová Zahradníková a od 2017 jsem poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLÓRA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní hnutí TRIKOLÓRA. Pro volby 2021 jsme se spojili se Svobodnými a Soukromníky a vytvořili jsme volební formaci TRIKOLORA SVOBODNÍ SOUKROMNÍCI. Bráníme normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku.

Bráníme
normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře