Talentovaný pan Arenberger – Komentář k tragickému výběru ministrů zdravotnictví

14.5. 2021Zuzana Majerová1328x

Hitparáda ministrů zdravotnictví za ANO pokračuje. Se slzou v oku ještě vzpomínáme na Adama Vojtěcha, který alespoň uměl zpívat. Pak už následovali plukovník Prymula, který ovšem zapomněl, že nelze druhým kázat vodu a sám pít víno, a popletený pan Blatný z Brna, který se ministrem stal pouze proto, že jednoho dne šel okolo úřadu vlády, leč vůbec nepochopil, že ministr je politik. 

Talentovaný pan Arenberger- Komentář předsedkyně Trikolóry k tragickému výběru ministrů zdravotnictví

Nyní úřaduje talentovaný pan Arenberger. Nadstandardně šikovný ředitel, tedy alespoň co se týče kasírování peněz z pronájmu svého majetku nemocnici, které šéfuje. Nemluvě o jeho ministerské praxi ve vydávání covidových nařízení, která soudy následně ruší. Brzy se bude hlasovat o důvěře vládě. Může se někdo divit, že taková hitparáda si naši důvěru nezaslouží?

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.