Vláda má odvahu tvrdit, že uprchlickou krizi zvládá

19.5. 2022Zuzana Majerová707x

Vláda prodlužuje nouzový stav a chce dát uprchlíkům další peníze, aby je motivovala k odstěhování z přetížených oblastí.

Odhadem 25 procent uprchlíků se zdržuje na jiné adrese, než nahlásili. Na Hlavním nádraží v Praze jsou stovky maďarsky mluvících Romů. Mnohé školy mají problém se začleněním ukrajinských dětí do výuky, někde jsou dokonce upřednostněny před českými dětmi. Ale vláda má tu odvahu tvrdit, že uprchlickou krizi zvládá…

Než se Fialova vláda dostala k moci, neustále se oháněli tím, že nouzový stav je špatný a že ho nikdy nezavedou. Nyní si vesele prodlužují nouzový stav, jak se jim zlíbí. Nejenže nám tak hrozí další omezování svobody, ale vláda může téměř bez dozoru utrácet veřejné peníze!

Ale co se dá vlastně očekávat od vlády, která opět zavedla cenzuru!

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.