Vláda má odvahu tvrdit, že uprchlickou krizi zvládá

19.5. 2022Zuzana Majerová573x

Vláda prodlužuje nouzový stav a chce dát uprchlíkům další peníze, aby je motivovala k odstěhování z přetížených oblastí.

Odhadem 25 procent uprchlíků se zdržuje na jiné adrese, než nahlásili. Na Hlavním nádraží v Praze jsou stovky maďarsky mluvících Romů. Mnohé školy mají problém se začleněním ukrajinských dětí do výuky, někde jsou dokonce upřednostněny před českými dětmi. Ale vláda má tu odvahu tvrdit, že uprchlickou krizi zvládá…

Než se Fialova vláda dostala k moci, neustále se oháněli tím, že nouzový stav je špatný a že ho nikdy nezavedou. Nyní si vesele prodlužují nouzový stav, jak se jim zlíbí. Nejenže nám tak hrozí další omezování svobody, ale vláda může téměř bez dozoru utrácet veřejné peníze!

Ale co se dá vlastně očekávat od vlády, která opět zavedla cenzuru!

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře