Vyzývám vládu k rezignaci. Z Prahy udělala Palermo

20.6. 2022Zuzana Majerová1635x

Jak se zdá, kauza kolem hnutí STAN nabývá čím dál tím větších politických rozměrů. Rezignace ministra školství Petra Gazdíka mnohým politikům rozhodně nestačí. Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová dokonce vyzvala kabinet Petra Fialy, aby podal demisi.

„,Volte změnu!‘ vyzývala občany koalice SPOLU před loňskými volbami. Koalice PirSTANu sekundovala s heslem „Vraťme zemi budoucnost!“. Jaká je to změna a jaká je to budoucnost vidíme právě v těchto dnech. Z Prahy udělali Palermo a Českou republiku tahají do války. Čím dříve tato vláda skončí, tím pro lidi a tuto zemi lépe,“ uvedla Zuzana Majerová, podle které kabinet Petra Fialy nedělá absolutně nic pro své vlastní občany.  

„Dostáváme se do situace, že zástupci hnutí STAN se podílejí na korupčních aférách a prorůstání organizovaného zločinu do nejvyšších pater politiky. Hnutí STAN by mělo vyvodit okamžité důsledky, protože kosmetické úpravy v duchu rezignace ministra školství Petra Gazdíka, který je do kauzy ponořen až po uši, opravdu situaci neřeší,“ je přesvědčena Majerová.  

„Ministr vnitra Vít Rakušan a celé hnutí STAN by mělo okamžitě odejít z vlády, vyvodit důsledky a vláda jako taková by měla podat demisi,“ vyzvala premiéra předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. 

Článek vyšel na portálu Parlamentní Listy ZDE.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.