Zrušení superhrubé mzdy

Zrušení superhrubé mzdy je naprosto v pořádku. Nicméně nejspravedlivější by byla rovná nízká daň pro všechny příjmové skupiny. Jakákoli progrese je totiž vždy pokřivení klimatu a vždy se bude cítit někdo ukřivděn. Je spravedlivé, že má někdo větší plat a tudíž i větší daně? Je potřeba ho sankcionovat za úspěch a schopnosti? Má také daleko větší odpovědnost za zaměstnance a leží na něm i veškerá strategická rozhodnutí.

Návrhy KSČM jsou například úplně nesmyslné. Daleko více je potřeba do života vrátit naději a podporu těm, kteří jsou aktivní, mají nápady a jsou schopní je realizovat. Nikoli je posléze sankcionovat za to, že se jim daří…

Rozpočet je letos v největším mínusu od roku 1990. Přesto někteří přemýšlí o tom, kolik a komu zvednou platy. Nic jsme se zjevně na jaře nenaučili a mnoho, zdá se, nepochopili. A to je škoda.

Jsem Zuzana Majerová Zahradníková a od 2017 jsem poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLÓRA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní hnutí TRIKOLÓRA. Pro volby 2021 jsme se spojili se Svobodnými a Soukromníky a vytvořili jsme volební formaci TRIKOLORA SVOBODNÍ SOUKROMNÍCI. Bráníme normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku.

Bráníme
normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře