Fialova vláda nás chce umlčet za každou cenu

31.7. 2023Zuzana Majerová2511x

Zdánlivě “oproštěna” od všech nechutných skutků a činů současné vlastizrádné vlády, která by nás velmi ráda viděla „na pranýři“, nebo raději vůbec, vám slibuji, že tento boj o naši zemi a budoucnost našich dětí NIKDY nevzdám.

Můžete mě urážet, špinit, lhát o mě (protože na mě zoufale vůbec nic nemáte), dělat cokoli, ubližovat mé rodině, vyhrožovat mým synům…

Nikdy nepřestanu říkat pravdu!

Ptáte se PROČ? Je to naprosto jednoduché a prosté, ale to VY, vládní politici, nemůžete chápat. Miluju svou rodinu, své blízké, svou obec, můj kraj, naši vlast. A nedovolím, abyste vše, co nám naši předkové zachovali, vydřeli a odkázali v potu vlastní krve, zničili kvůli „pár špinavým zlaťákům“ pro vaše zatracené blaho…

Vychovala jsem dva úžasné syny, chlapy, kteří milují (stejně jako já) tuto zem, svůj domov. A nechci, aby stejně jako mnoho jejich vrstevníků, odešli ze své vlasti jen proto, že VY, VLÁDO České republiky, prodáváte nás všechny do vazalství jiným!

Žiju tak, abych si jednou nemusela vyčítat, že jsem něco zapomněla nebo nestihla udělat, když jsem měla, nebo že jsem mlčela, když jsem měla mluvit.

Česká republika je a musí být VŽDY na 1. místě každé vlády. Proto VY, Fialova vládo, si nezasloužíte už NIKDY vládnout. Vy se naopak musíte a věřím, že budete zodpovídat všem občanům za vše, co jste za ty roky vládnutí předvedli.

Zničili a popřeli jste vše, co je našemu národu drahé! A to se nezapomíná…

Publikováno na Facebooku a v Parlamentních listech

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.