Jdu na policii! Synovi přišla odporná výhrůžka od mých odpůrců

25.7. 2021Zuzana Majerová3482x

Kvůli politice nemá starosti pouze jako šéfka Trikolóry, ale nyní už i jako maminka. Zuzanu Majerovou Zahradníkovou vyděsila nechutná zpráva, kterou jeden z jejích odpůrců poslal nejprve jí, ale posléze i mladšímu synovi. Zbabělec za anonymním profilem mu přeje smrt v bolestech a píše o údajném vztahu matky s Václavem Klausem mladším.

„Mám toho dost a jdu na policii,“ sdělila Zuzana Majerová Expresu. Vyděsil ji nechutný anonym, který jí zanechal na Facebooku komentář útočící na mladšího syna Adama.

„Ahoj Zuzi, napsala jsem tvému synovi Áďovi, že je ču*ák a že ho proklínám. Kéž by chcípal v bolestech a tys s tím nemohla vůbec nic dělat,“ napsal uživatel pod smyšleným jménem Vlasta Novotná.

Zašel ale ještě dál. Mladšímu synovi Majerové začal vypisovat, že má jeho matka mít poměr s Václavem Klausem mladším, se kterým hnutí Trikolóra založila.

Expres.cz má zprávu k dispozici, nebude ji ale zveřejňovat vzhledem k tomu, jak vulgární její obsah je. 

Pisatel v ní útočí na vzhled Václava Klause mladšího, následně tatínka nezletilého chlapce, tedy manžela Zuzany Majerové Jana, označuje za homosexuála, což je prý důvod, proč si ona libuje v homofobii.

Asi nejhorší částí zprávy je, že si syn Majerové má přát, aby jeho matka co nejdříve následovala babičku. 

„Já jsem zvyklá, ale psát tohle dětem? To je přes čáru. Nejde o mě, ale o mého syna,“ řekla Expresu Zuzana Majerová. 

Pro policii má tip, anonymní pisatel je velmi pravděpodobně osobou z její rodné Olomouce. 

„Ta osoba je evidentně znalá poměrů v Olomouci,“ dodala. 

Není to poprvé, co šéfka Trikolóry podobnou věc řeší. Jak nedávno popsala ve velkém rozhovoru pro Expres.cz, nepříjemné zkušenosti má především s LGBT komunitou.

„Ta komunita je velice agresivní. Velice. Píšou i mým synům, například že by se měli stydět za svou matku a raději ji zabít. Dokonce i mladší syn takové zprávy dostával,“ popisovala před pár týdny. 

Článek vyšel na portálu EXPRES.cz ZDE.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.