Jsem Zuzana Majerová Zahradníková

4.11. 2019Zuzana Majerová906x

První místopředsedkyně hnutí Trikolóra

Můj život je spjatý se třemi místy, které mě velmi ovlivnily. Olomouc, kde jsem se 28.6.1972 narodila a žiji, Jesenicko, kde mám spoustu přátel a znám tam téměř každý strom, a Britská Kolumbie v Kanadě, kde jsem žila šest let a naučila se vnímat odlišnosti našich kultur.

Volné chvíle v dětství jsem trávila nejčastěji v Jeseníkách, tam jsou kořeny mé lásky k horám a zimním sportům. V Olomouci jsem studovala gymnázium v Hejčíně, a když jsem byla ve čtvrtém ročníku, přišla listopadová revoluce. Organizovala jsem stávku studentů na našem gymnáziu a byla šťastná ze změn, které nastaly. Jelikož jsem byla odmala vedena ke vztahu k umění, rozhodla jsem se studovat na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci dějiny výtvarného umění. Ve třetím ročníku jsem studium přerušila a odcestovala do Kanady.

V Kanadě jsem se intenzivně věnovala studiu angličtiny a narodil se mi tam můj první syn. Hodně mě ovlivnil rovný a upřímný přístup tamních lidí k životu, kde slovo platí a sliby se plní. Po šesti letech jsem se vrátila do rodné Olomouce. Pracovala jsem jako PR a projektová manažerka v neziskové organizaci P-centrum Sananim, které se zabývá léčbou a doléčováním závislých osob.

Po necelých dvou letech jsem začala podnikat v oboru překladatelství, tlumočení a jako lektorka a učitelka anglického jazyka. V této činnosti jsem aktivní do současnosti. V letech 2009 – 2010 jsem pracovala v nadnárodní společnosti Dermacol Brno na pozici klíčové a projektové manažerky zahraničního obchodu. V září 2013 jsem také začala učit anglický jazyk na druhém stupni ZŠ, jelikož mě práce s dětmi inspiruje a baví.

V osobním životě trávím volný čas s rodinou nejen v Olomouci, ale i na chatě v Jeseníkách. Rádi cestujeme a poznáváme krásy naší země. Mezi mé další záliby patří literatura, tanec, hudba a dobré jídlo. Mám dva syny, tři kocoury a psa, takže se doma rozhodně nenudíme.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře