Modrá je dobrá, fialovou nebrat!

9.9. 2021Zuzana Majerová731x

Trikolora Svobodní Soukromníci před volbami povolalo do boje zvučnou posilu. Republiku s ní objíždí zpěvák a textař Ondřej Hejma a jeho kapela Žlutý pes pořádá koncerty „za normální život“. V Liberci to na pódiu roztočila i Zuzana Majerová Zahradníková, která v modrém obleku s kloboukem zatancovala, a dokonce se ujala i mikrofonu!

Ondřej Hejma se už před několika týdny nechal slyšet, že ve volbách odevzdá svůj hlas uskupení Trikolóry, Svobodných a Soukromníků. Kromě toho ale také sám přiložil ruku k dílu. S kapelou Žlutý pes teď koncertuje na mítincích s voliči. 

Ty se nesou ve velmi uvolněném duchu. V Karlových Varech si na pódium vyskočila i šéfka Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková. A pořádně to roztočila!

V modrém obleku tančila na Hejmovu písničku Modrá je dobrá, dokonce se ujala i mikrofonu a se známým hudebníkem vystřihla duet. 

Jak ostatně Majerová na začátku července prozradila v rozhovoru pro Expres, hudba a tanec patří mezi její největší koníčky.

„Nic proti Fialové, ale prostě modrá je dobrá,“ uvedl společnou píseň Hejma rýpancem do šéfa ODS Petra Fialy.

Trikolóru v tandemu se Svobodnými a Soukromníky čeká boj o každý hlas. Tedy alespoň podle průzkumů. Ten nejnovější z pera agentury Median uskupení přiřkl 4,7 procenta.

Článek vyšel na portálu EXPRES ZDE.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře