Manžel o Majerové: Nejkrásnější žena, ale na politiku má koule! Bránil ji i před Fialou

10.10. 2021Zuzana Majerová1197x

Kandidáti na premiéra i v letošních volbách drtivým poměrem převažují nad kandidátkami. Jedinou bojovnicí za něžné pohlaví je šéfka uskupení Trikolóry, Svobodných a Soukromníků Zuzana Majerová Zahradníková. A její manžel Jan je tím pádem naopak jediným mužským adeptem na parťáka do manželského lože Kramářovy vily. Za svou ženou ve volbách stojí i po jednadvaceti letech manželství, stejně jako tomu bylo třeba před dvěma lety, když Majerová za třaskavých okolností opouštěla ODS.

Zamilovaní jsme pořád, také jsme velcí parťáci a kamarádi a žárlit na mě rozhodně nemusí, navíc je to sebevědomý chlap. Tak šéfka Trikolóry Zuzana Majerová nedávno mluvila o manželovi Honzovi v rozhovoru pro Expres.cz.

A teď promluvil pro změnu on. Jan Majer videem podpořil svou ženu před volbami, které v Česku probíhají od pátku do soboty a uskupení TSS v nich bojuje o místo v Poslanecké sněmovně.

„Zuzku jsem poprvé potkal v roce 1997 o prázdninách. Když jsem ji poprvé spatřil, zastavilo se mi srdce, protože krásnější ženu jsem nikdy předtím neviděl,“ vypráví Majer o tom, jak svou manželku poznal.

Zavzpomínal také na to, že politika byla u Majerových doma vždy žhavým tématem. Nakonec se do ní pustila právě Zuzana.

„Politikou jsme žili, ale Zuzka měla ty koule a šla do toho osobně. Teď mi z ní buší srdce, neslyším a mám strašné nervy. Přiznám se, že pokaždé když vím, že má být v televizi, mám chuť radši zmizet a jít se projít na pole se psem,“ říká Jan Majer se smíchem.

Na manželce prý oceňuje nejvíc to, jak je starostlivá a že ji politika nezměnila.

„Hodně se stará. Přes to všechno, kolik má práce, vždycky komunikuje se syny. (…) Je to pořád ten stejný člověk, jako když rozjížděla kampaň v roce 2017. Máma od dětí, učitelka a člověk, který má pevné názory. To se vůbec nezměnilo a já jsem na ni pyšný,“ říká. 

Pochopitelně ho jako manžela političky potkávají i perné chvíle. 

Sama Majerová prozradila, že během prvního čtvrt roku, kdy byla v Poslanecké sněmovně, manželství drhlo. Teprve až poté si oba na časovou náročnost zvykli. 

Před dvěma lety zase Majer reagoval na nedžentlmenská slova šéfa ODS Petra Fialy, který skutečnost, že Majerová nepodpořila vyloučení Klause mladšího ze školského výboru, komentoval slovy o možném mileneckém vztahu mezi oběma pozdějšími zakladateli Trikolóry.

„Od doby, co má žena vstoupila do politiky, se držím a dění nekomentuji, ale prohlášení pana předsedy Fialy považuji za velmi hloupé. Doufám, že člověk, který všude tvrdí, že aspiruje na vedení naší země, najde odvahu a ztracenou úctu a veřejně se mé manželce na plénu omluví. Vyzývám ho k veřejné omluvě na plénu,“ sdělil tehdy Expresu Majer s tím, že pokud chce být Fiala premiérem, měl by se umět ovládat.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Článek vyšel na portálu Expres.cz ZDE.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.