TESTOVACÍ BALÓNKY VLÁDY!

11.9. 2023Zuzana Majerová681x

„Tak se nám blíží podzim a s ním i tradiční období chřipek a viróz,” píše předsedkyně Zuzana Majerová.

A protože PENĚZ A STRACHU není pro současnou vládu nikdy dost, opět se vypouští balónky testování národa, jak moc je téma respirační nemoci C19 „politicky hratelné“.

Dozvídáme se (bůhví proč) o respiračním onemocnění i negativních testech Vystrčila, Prymula a spol. zase varuje před sílícím virem, zatímco se těší na další kšefty a zakázky na roušky či testy. A ministr Válek❓Ten už se dal sice na modlení kvůli penicilinu, ale dozajista se připravuje na „leopardí boj s virem“ a kontroluje šarže prošlých vakcín, které ještě možná nevylili… ⁉️ Kdo z vás ještě pochybuje o tom, že to všechno je jen VELKA HRA k ovládání lidí, měl by se opravdu zamyslet…

🤞Je přinejmenším „zvláštní“, že od 24. února 2022, kdy (pro veřejnost) začal konflikt na Ukrajině, C19 zázračně zmizel ze světa a už rok a půl nás nenavštívil.

💰 Ale státní kasa je prázdná…

A protože už neví, co by nám ještě zdražili, zdanili, vzali či zakázali, tak se C19 nesmírně hodí do krámu. Je to skvělý zdroj PENĚZ a užitečný sluha STRACHU.

⚠️ Příští rok jsou VOLBY.

Vytváření strachu a účinná separace lidí (protože přeci moc mluví), třeba i pomocí lockdownů jsou velmi účinné způsoby jak odvést pozornost od toho, co se ve skutečnosti děje a ONI měli onen kýžený „klid na práci“.

🙏 Dovolíme jim, aby to na nás zase zkoušeli a neustále nás obelhávali? Zamyslete se prosím…

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře