Formace Trikolora Svobodní Soukromníci má dalšího spojence

Na společných kandidátních listinách formace Trikolora Svobodní Soukromníci pro letošní volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se objeví také členové nové politické strany Manifest.cz, která vznikla jako reakce na vládní restrikce proti vlastnímu obyvatelstvu.

„Jsme rádi, že naši snahu vrátit do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR zdravý rozum podpoří také Manifest.cz. Vzájemnou spolupráci vnímáme jako další důkaz toho, že naším cílem bylo dosáhnout maximální integrace všech skutečně pravicových politických formací, které budou hájit svobodu a prosperitu, a společně budou opravdovou změnou pro naši zemi. Věřím, že i díky kolegům z Manifest.cz předstupujeme před voliče nejen s kvalitním programem, ale také řadou osobností,“ uvedla poslankyně a superlídr Zuzana Majerová Zahradníková.

Manifest.cz vznikl minulý rok jako odpověď na vládní restrikce proti vlastnímu obyvatelstvu, členové budou mít na kandidátce zastoupení ve všech čtrnácti krajích, kde obsadí symbolické jedenácté místo. „Od samého prvopočátku jsme věděli, že v demokratické společnosti lze něco změnit pouze aktivním angažováním se v politice. Začali jsme proto v říjnu 2020 formovat zcela novou politickou stranu z řad běžných občanů. Zároveň jsme věděli, že vzhledem k blížícímu se termínu voleb bude nezbytné hledat spojence, kteří budou mít podobné myšlenky a cíle. Jedině společně budeme mít dostatečnou sílu k získání hlasu lidu v Poslanecké sněmovně. Spojení sil s formací Trikolora Svobodní Soukromníci je podle nás v současnosti pro Manifest.cz nejlepší možností, jak posílit a prosadit naše zájmy, spojené s koncem covidistické ideologie,“ uvedl David Tesař, předseda politické strany Manifest.cz – Pravá Svoboda a Prosperita.

Jsem Zuzana Majerová Zahradníková a od 2017 jsem poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLÓRA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní hnutí TRIKOLÓRA. Pro volby 2021 jsme se spojili se Svobodnými a Soukromníky a vytvořili jsme volební formaci TRIKOLORA SVOBODNÍ SOUKROMNÍCI. Bráníme normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku.

Bráníme
normální svět, svobodu, děti, zdraví a vaši peněženku

Přidejte se: CHCI BÝT SOUČÁSTÍ
Podpořte nás: CHCI PŘISPĚT DAR

Komentáře