Věřím v dvouciferný výsledek, míní předsedkyně Trikolory. Odhady mluví jinak

29.9. 2021Zuzana Majerová398x

„Trikolora si od voleb do Poslanecké sněmovny slibuje dvouciferný výsledek,“ uvedla předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková v pořadu Benešovský Impuls na stejnojmenném rádiu. Podle ní je ve spojení se Svobodnými a Soukromníky jediné čistě pravicové uskupení v Česku a věří, že si své voliče úspěšně najde.


„Já osobně věřím, že je možné, abychom měli dvouciferný výsledek, každopádně naše volební číslo, osmičku, beru jako moc pěkný výsledek. Já jsem měla vždy velká očekávání, takže já sázím na dvouciferný, ale budeme spokojení s jakýmkoliv úspěchem,“ řekla pro Rádio Impuls.

Podle většiny volebních průzkumů to ale pro Trikoloru nevypadá příznivě, podle posledního volebního modelu agentury Kantar pro Českou televizi by získala pouze 2,5 procenta hlasů. 

Chabé výsledky v průzkumech Majerová Zahradníková přičítá cenzuře. Uvedla, že průzkumům nevěří a nebere je vážně. Údajně nahrávají stranám, které si je platí. Na počátku září kvůli pravidlům předvolebních debat volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci dokonce podala stížnost k Radě České televize a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

„Podívejte se na to, jak nejenom veřejnoprávní televize nás nepřizvala do debat, ačkoliv máme podobné výsledky, jako další tři strany. Na Facebooku jsou záměrně blokovány pravicové názory. Probíhá takzvaný shadowbaning,“ shrnula Zahradníková.

Článek vyšel na portálu iDNES ZDE.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.