Věřím v dvouciferný výsledek, míní předsedkyně Trikolory. Odhady mluví jinak

29.9. 2021Zuzana Majerová366x

„Trikolora si od voleb do Poslanecké sněmovny slibuje dvouciferný výsledek,“ uvedla předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková v pořadu Benešovský Impuls na stejnojmenném rádiu. Podle ní je ve spojení se Svobodnými a Soukromníky jediné čistě pravicové uskupení v Česku a věří, že si své voliče úspěšně najde.


„Já osobně věřím, že je možné, abychom měli dvouciferný výsledek, každopádně naše volební číslo, osmičku, beru jako moc pěkný výsledek. Já jsem měla vždy velká očekávání, takže já sázím na dvouciferný, ale budeme spokojení s jakýmkoliv úspěchem,“ řekla pro Rádio Impuls.

Podle většiny volebních průzkumů to ale pro Trikoloru nevypadá příznivě, podle posledního volebního modelu agentury Kantar pro Českou televizi by získala pouze 2,5 procenta hlasů. 

Chabé výsledky v průzkumech Majerová Zahradníková přičítá cenzuře. Uvedla, že průzkumům nevěří a nebere je vážně. Údajně nahrávají stranám, které si je platí. Na počátku září kvůli pravidlům předvolebních debat volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci dokonce podala stížnost k Radě České televize a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání.

„Podívejte se na to, jak nejenom veřejnoprávní televize nás nepřizvala do debat, ačkoliv máme podobné výsledky, jako další tři strany. Na Facebooku jsou záměrně blokovány pravicové názory. Probíhá takzvaný shadowbaning,“ shrnula Zahradníková.

Článek vyšel na portálu iDNES ZDE.

Jsem Zuzana Majerová. Byla jsem od roku 2017 do 2021 poslankyně PSP ČR za Olomoucký kraj. S Václavem Klausem mladším jsem v roce 2019 založila politické hnutí občanů TRIKOLORA a po rezignaci Václava Klause mladšího dne 23. 3. 2021 jsem se stala předsedkyní TRIKOLORA. 29. ledna 2022 jsem obhájila post předsedkyně a vedu TRIKOLORU do dalších voleb.
Bráníme právní stát a občanské svobody.
Komentáře