Žádný předvolební slib Petr Fiala a vláda nikdy nesplnili

31.3. 2024Zuzana Majerová742x

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k totalitním praktikám vládnoucí pětikoalice Žádný předvolební slib Petr Fiala a celá vláda nikdy nesplnili, ba naopak. Pod jeho a Rakušanovým vedením se cenzuruje, zakazuje, stíhá, odsuzuje, profesně likviduje a lživě nálepkuje jakýkoli člověk, názor či text, který mnohdy jen nesouhlasí s jejich totalitními praktikami!

A aby toho nebylo málo, povolali si na pomoc „tajnou službu“, která už vlastně tajná vůbec není. Mají strach? Ví, že už jim zbývá málo času?

Asi ano, alespoň já v to pevně doufám. Letošní volby musí být referendem o Fialově vládě! Máme toho dost! Je to na nás všech! Proto volte SPD a Trikoloru v letošních volbách. Váš hlas nepropadne a jedině tak se něco změní.

Publikováno zde.

Jsme Trikolora. Jsme moderní strana tradičních hodnot. Jsme strana pravicová, konzervativní, vlastenecká a euroskeptická. Nejsme strana velkých gest, ale poctivé každodenní práce. Nejsme strana jednoho muže či ženy, jsme tým. Nejsme možná tak hlasití jako jiní, ale jsme spolehliví. Náš čas přijde. Naše tři programové pilíře jsou stále stejné: Bráníme normální svět. Bohatství vzniká z práce. České zájmy na prvním místě.